Yarının Ofislerinde Sosyal Yaşam

Premier Kampüs Ofis akıllı ve verimli çözümleriyle şirketinizi geleceğe taşımanızı sağlarken, yaşanılan anların ne kadar kıymetli olduğunun da farkında… İşte bu yüzden çalışanların motivasyonunu ve performansını yükselten birçok keyifli sosyal aktivite, bu anların tadını çıkarmanız için düşünüldü.

Türkiye’nin ilk kampüs ofisi Premier’de ayrıcalıklı sosyal alanlar:

Dev Kampüs Meydan,

Her Katta Bulunan Kat Bahçeleri

Restoranlar ve Kafeler

Hobi Alanları

Yemekhane

Katlarda Coffee Corner’lar

Lounge Plus

Break Room

Spor Salonu

Basketbol Sahası

Pilates Stüdyosu

Havuz-SPA

Buhar Odası

Lounge Plus

Bazı toplantılar çok önemlidir. Ekstra özen, toplantı odasının ciddiyetinden uzak, biraz daha samimi ancak bir o kadar da şık bir ortamı gerektirir. Ve bu arayışn cevabı her zaman şık bir restoran veya cafe olmayabilir.

Kampüs ofis konsepti ile dünyanın cevabını bulduğu bu arayış, şimdi de Türkiye’de ilk defa Premier Kampüs Ofis ile sizin hizmetinizde.

Dilerseniz Premier Kampüs Ofis’in alana sahip Lounge Plus’ında özel misafirlerinizi ağırlayabilir, Lounge Plus hizmet farkıyla önemli iş toplantılarınızı bu ayrıcalıklı mekânda yapabilirsiniz.

Break Room

Premier Kampüs Ofis’i tasarlarken Kampüs Meydan, Kampüs Bahçe ve Kat Bahçeleri ile yetinmedik. Çalışanlar için “ideal mola alanı nasıl olmalı” sorusunun da cevabını aradık.

İşte ideal mola alanının güncel tanımı Premier Kampüs Ofis Break Room bu sorunun cevabı olarak ortaya çıktı.

Premier Kampüs Ofis’in hobi alanı Break Room, çalışanlara sunduğu imkanlar ile yorgunluğunu ve stresini atmak isteyenler için birebir.

Bilardo

Dart

Satranç

Langırt

Dinlenme Alanları

Fit Stop

Fit Stop sağlıgını ve formunu korumak isteyen herkesin adresi olacak. Yollarda zaman kaybetmeden spor yapabileceğiniz çok özel bir sağlık ve spor merkezi olan Fit Stop’taki havuzda, suyun yenileyen enerjisiyle günün yorgunlugunu atacak…

Fitness ya da pilatesle form tutacaksınız…

Vitamin Bar’da arkadaşlarınız ile sohbet ederken veya saunada terlerken, iş yasamının getirdiği tüm stresten kurtulacaksınız.

Fitness

Pilates

Basketbol

Performans Havuzu

Dinlenme Havuzu

Vitamin Bar

Spa

Sauna

Buhar Odası

Canteen

Premier Kampüs Ofisi tasarlarken sadece yiyecek-içecek alanları tasarlamadık. Daha da fazlasını arayanlara, yiyecek-içecek alanlarının birer nefes alma alanı olması gerektiğini düşünenlere, “yemek vakti benim enerjimi toplama saatim” diyenlere cevap verecek bir alan olarak Canteen’i tasarladık.

Canteen, yemek saatlerinin ve molaların vazgeçilmez adresi olacak. Profesyonel bir catering şirketinin hizmet vereceği Canteen; sağlıklı kahvaltılarla, birbirinden lezzetli yemeklerle sizi ağırlayacak. Canteen’de geçirdiğiniz zamanın keyfine doyamayacaksınız.