Kağıthane’yi Tanıyın

Özel konum, kısa vadede prim!

Premier Kampüs Ofis’in yer aldığı Istanbul’un yeni gözdesi Kağıthane, son yıllarda en çok yatırım alan bölgelerin başında geliyor. Sahip olduğu ulaşım olanaklarına Metro ve tüp geçidin de eklenecek olmasıyla Kağıthane’nin yakın geleceği de yatırım açısından oldukça parlak görünüyor. Tüm bunlar Premier Kampüs Ofis’in kısa vadede yüksek prim potansiyeline sahip bir proje olmasını sağlıyor. Premier Kampüs Ofis, tam karşısında yer alan ve hiç kapanmayacak olan Sadabad Korusu manzarası ile de ön plana çıkıyor.

Premier Kampüs Ofis İstanbul’un yeni ticaret merkezi Kâğıthane’de!

İş dünyası için çok önemli olan Levent, Maslak, Mecidiyeköy, Taksim, Eminönü, Karaköy gibi merkezi semtlere ve TEM Otoyolu, E-5 gibi ana bağlantı yollarına yakın konumuyla Kâğıthane bölgesi, İstanbul’un yeni ticaret, kültür, eğitim merkezine dönüşüyor.

Kâğıthane-Dolmabahçe arasını 5 dakikaya indiren Dolmabahçe-Bomonti karayolu tüneli, metrobüs hattı, Sanayi metro istasyonları ve Seyrantepe, TEM viyadüğü gibi birçok ulaşım yatırımıyla gayrimenkul değeri yükselen Kâğıthane, hem yeni yaşamın hem de dev yatırımların yeni merkezi. 

İstanbul’un en merkezi bölgesi olan Kağıthane, özellikle Koruma Kurulu’nun 2010 yılı itibariyle bölgenin yeniden yapılandırma projesini hayata geçirmesinden ve imar planlarını yapmasından sonra gelişim konusunda büyük bir ivme kazandı. Bugün Kağıthane bölgesi, İstanbul’un en hızlı gelişen semti konumunda bulunuyor.