Kampüs Ofis Konsepti Nedir ?

Dünyada başarılı ofis yaşamı için çok çeşitli araştırmalar yapıldı ve bu araştırmaların sonucunda da yepyeni bir buluş olan Kampüs Ofis konsepti keşfedildi. Amerika’nın lider şirketleri başta olmak üzere pek çok önemli şirket kendi kampüs ofislerini inşa ederek bu akımın öncü markaları oldular.

Kampüs ofis konsepti tüm dünyada üç temel değer ile öne çıkıyor; Teknolojinin getirdiği yenilikleri takip etmek, sosyal yaşama büyük önem vermek ve verimliliği her alanda esas almak. Dünyanın yeni trendi kampüs ofis konsepti, yatay yapısı ve bu yapının getirdiği geniş metrekareli ofis alanları, çalışan odaklı tasarımı, büyük ve ferah Kampüs Meydanı ve Bahçesi ile ilk kez Türkiye’de.

Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen bu konsept FerYapı tarafından metro ve tüm ulaşım akslarının kesiştiği ve iş dünyasının yeni yıldızı haline gelen Kağıthane’de geliştiriliyor. Premier Kampüs Ofis; park hissi veren geniş yeşil alanları, gurme restorandan kafelere, banka şubelerinden sosyal aktivite mekânlarına kadar pek çok şeyi bir arada bulabileceğiniz meydanı, break room, spor salonu, cep sineması, arşiv odası, toplantı ve konferans salonu gibi benzersiz olanaklarıyla hem sizin hem de çalışanlarınızın tüm beklentilerini fazlasıyla karşılayacak nitelikte.