Akıllı ve Verimli Ofisler

Premier Kampüs Ofis’te kullanılan son teknoloji sistemler işleri sizin için çok kolay hale getirecek. Kullanılan akıllı sistemler sayesinde enerji tasarrufunu maksimuma, ofis masraflarınızı ise minimuma indireceğiniz hem çevreye hem cebinize dost akıllı ofisler…

Bütün bu akıllı sistemlere ek olarak Premier Kampüs Ofis’İn her katında bulunan arşiv ve depo alanları, 25 adet farklı toplantı ve eğitim odaları, konferans ve sinema salonu ile Lounge Plus, ofis imkanlarınızı herhangi bir ek yatırım yapmadan genişletme ve müşterilerinize daha kapsamlı bir hizmet verme imkanı veriyor.

Premier Kampüs Ofis’te Kullanılan Son Teknoloji Sistemler:

Her açıdan günışığından maksimum faydalanan, teknolojinin üst seviyede kullanıldığı akıllı bina;

Ofisinize uzaktan erişimle akıllı kontrol sistemi

Bina yazılımıyla entegre, enerji tasarrufu sağlayan ve kolay organize edilen toplantı ve seminer odaları

Sadece kullanıldığında enerji harcayan sosyal alanlar

Kullanıcı yokken tüm enerji sistemini kapatan tasarruf sistemi

Metrekare satın almaya ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz özel alanlar:

Toplantı ve eğitim odaları

Konferans/sinema salonu

Her katta bulunan arşiv alanları

Lobi

Müşterilerinizi karşılayacağınız lobi, daha ilk girişte sizi görkemli atmosferiyle etkileyecek, zarif tasarımı ve özel hizmetleriyle şirketinizin prestijine prestij katacak.

Toplantı Odaları

Toplantı yapmanız gerekiyor ama ofisinizdeki toplantı odaları mı dolu? Ya da ofis içinde toplantı için alan ayırmak size gereksiz bir masraf gibi mi geliyor?

Artık ofis alanınızla kısıtlı kalma dönemi Premier Kampüs Ofis’in Türkiye’de bir ilk olan kampüs ofis konsepti ile bitti.

Premier Kampüs Ofis’in her katta bulunan, toplam 25 toplantı odası sizin için mükemmel bir çözüm demek! Premier Kampüs Ofis’in ortak toplantı odalarında, 18 kişiye kadar toplantı yapabilirsiniz.

Üstelik tüm toplantı odaları, sizi ve prestijinizi misafirlerinize ve iş ortaklarınıza yansıtacak bir şıklıkla tasarlandı.

Stok Ofis

İşiniz büyümeye başladığında hemen yatırım yapma konusunda kararsız mısınız veya önemli bir işle ilgili şu anda yatırım yapmanızı gerektirmeyen dönemsel bir proje mi aldınız?

Premier Kampüs Ofis’in, bu tip dönemsel ihtiyaçlarınızı, ofisiniz bir uzantısı gibi çözebileceğiniz, uzun vadeli bir yatırımı hemen yapmanızı gerektirmeyen, prestijli ve özel dekorasyonlu bir çözümü var.

Türkiye’de ilk defa Premier Kampüs Ofis’te yer alan Stok Ofis hizmeti, dönemsel olarak daha büyük bir ofise ihtiyaç duyan şirketler için bölüm bölüm kiralanabilecek.